AUTOMATYKA DO BRAM

AUTOMATYKA DO BRAM PRZESUWNYCH

Odpowiednio dobrany napęd do bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niczym serce bramy wprawia ją w ruch, niezmiennie i niezawodnie kierującym działaniem bramy. W ofercie są nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, lecz także we wspólnotach mieszkaniowych czy zakładach przemysłowych.

AUTOMATYKA DO BRAM SKRZYDŁOWYCH

Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak wielkość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy. W ofercie znajdziesz innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru , częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych. Napędy łączą jednocześnie komfort i wygodę użytkowania z estetycznym wyglądem.

? zdjęcia ?

AUTOMATYKA DO BRAM GARAŻOWYCH

SZLABANY

Szlabany elektromechaniczne są najczęściej stosowanym typem szlabanów. Idealnie nadają się do obiektów publicznych, wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorstw i zastosowań przemysłowych.

Szlabany elektromechaniczne są rozwiązaniem bardzo ekonomicznym – nie wymagają specjalnych czynności konserwacyjnych, ale przy intensywnym użytkowaniu zalecane jest dokonywanie okresowych przeglądów. W naszych warunkach klimatycznych właśnie ten rodzaj szlabanów spisuje się najlepiej.

PILOTY

LAMPY

FOTOKOMÓRKI

INNE AKCESORIA